Stichting Pablo Ruiz Picasso
3751 accommodaties gevonden in Málaga
- Corazon De Malaga
Corazon De Malaga
Malaga Centro
2-slaapkamer Corazon De Malaga Appartement biedt uitzicht op de stad en bevindt zich binnen 8 minuten wandelen van het Málaga Museum in Málaga.Details weergeven+van
US$ 167 prijs per 1 nachtMeer informatieBekijk prijzen - Bermudez Apartment
Bermudez Apartment
Malaga Centro
Bermudez Apartment Málaga biedt accommodatie op een eersteklas locatie op slechts 5 minuten lopen van het Interactief Muziekmuseum van Málaga.Details weergeven+van
US$ 142 prijs per 1 nachtMeer informatieBekijk prijzen - Iyourbasics Great Apartment Hinestrosa 23 Free Wifi&Ac
Iyourbasics Great Apartment Hinestrosa 23 Free Wifi&Ac
Malaga Centro
Iyourbasics Great Apartment Hinestrosa 23 Free Wifi&Ac Málaga van 70 m² heeft een eersteklas ligging en biedt gemakkelijke toegang tot het Plaza de la Constitución binnen 9 minuten loopafstand.Details weergeven+van
US$ 145 prijs per 1 nachtMeer informatieBekijk prijzen - Spacious Apartment Next To Plaza De La Merced By Rems
Spacious Apartment Next To Plaza De La Merced By Rems
Malaga Centro
Om van uw vakantie in Málaga te genieten, verblijf in 3-slaapkamer Spacious Apartment Next To Plaza De La Merced By Rems Málaga, gelegen op minder dan 900 meter verwijderd van het Museum Jorge Rando…Details weergeven+van
US$ 347 prijs per 1 nachtMeer informatieBekijk prijzen - Hin17 Estudios
Hin17 Estudios
Malaga Centro
Hin17 Estudios Málaga appartementen liggen op afstand van 2 km van van Málaga treinstation en op 8 minuten loopafstand van de Kathedraal van Málaga.Details weergeven+van
US$ 103 prijs per 1 nachtMeer informatieBekijk prijzen - Hin17 Estudio 3
Hin17 Estudio 3
Malaga Centro
Gelegen binnen 10 minuten loopafstand van het Parque de Málaga, heeft Hin17 Estudio 3 Málaga appartement een eenvoudige toegang tot van Málaga treinstation dat hiervandaan ligt.Details weergeven+van
US$ 102 prijs per 1 nachtMeer informatieBekijk prijzen - Atico En Centro Historico
Atico En Centro Historico
Malaga Centro
Atico En Centro Historico Appartement Málaga bevindt zich binnen 20 minuten wandelen van het Centrum voor Hedendaagse Kunst van Málaga en biedt draadloos internet. Het appartement van 125 m² is op…Details weergeven+Meer informatieBekijk prijzen - Casa Sol Malaga Centro
Casa Sol Malaga Centro
Malaga Centro
Om van uw vakantie in Málaga te genieten, verblijf in 2-slaapkamer Casa Sol Malaga Centro Appartement, gelegen op ongeveer 550 meter van het Málaga Museum en op slechts 14 minuten lopen van het…Details weergeven+van
US$ 358 prijs per 1 nachtMeer informatieBekijk prijzen - Tgh/ Vital Aza Malaga Centro
Tgh/ Vital Aza Malaga Centro
Malaga Centro
1-slaapkamer Tgh/ Vital Aza Malaga Centro appartementen liggen in de Malaga Centro wijk van Málaga, op sechts 20 minuten wandelafstand van het Parque de Málaga en bieden ruimte aan maximaal 2 gasten.…Details weergeven+van
US$ 235 prijs per 1 nachtMeer informatieBekijk prijzen - Barbatuke - Art & Hostel
Barbatuke - Art & Hostel
Malaga Centro Centraal gelegen - 300 m
Ideaal voor kunstliefhebbers-
Eigen kookgelegenheid beschikbaar
-
Moderne flatscreen tv's in kamers
-
Gratis wifi voor gasten
van
US$ 62 prijs per 1 nachtMeer informatieBekijk prijzen -
- Plaza De La Merced Especial Grupos Parking Incluido S2
Plaza De La Merced Especial Grupos Parking Incluido S2
Malaga Centro
Plaza De La Merced Especial Grupos Parking Incluido S2 Appartement Málaga is in de wijk La Malagueta van Málaga, op maar 550 meter van de Mercado Central de Atarazanas en op 2 km van het…Details weergeven+van
US$ 1411 prijs per 1 nachtMeer informatieBekijk prijzen - Ld Convento Cister
Ld Convento Cister
Malaga Centro Dichtbij Malaga Cathedral - 400 m
Ideaal voor cultuurminnaars-
Dichtbij Picasso Museum Málaga
-
Moderne kamers met airconditioning
-
Gratis WiFi in het hele hotel
van
US$ 223 prijs per 1 nachtMeer informatieBekijk prijzen -
- Loft Haven Malaga Centro
Loft Haven Malaga Centro
Malaga Centro
1-slaapkamer Loft Haven Appartement Málaga heeft uitzicht over de stad en ligt binnen een korte wandeling van 6 minuten van het Interactief Muziekmuseum van Málaga. Het 1-badkamer appartement voor 5…Details weergeven+Meer informatieBekijk prijzen - Amazing! 2Bedroom Apartment Malaga Oldtown
Amazing! 2Bedroom Apartment Malaga Oldtown
Malaga Centro
Amazing! 2Bedroom Apartment Malaga Oldtown van 55 m² heeft een centrale ligging op circa 9 minuten wandelafstand van het Plaza de la Constitución.Details weergeven+van
US$ 87 prijs per 1 nachtMeer informatieBekijk prijzen - Apartamento Al Lado De La Casa De Picasso
Apartamento Al Lado De La Casa De Picasso
Malaga Centro
Tijdens hun verblijf in Apartamento Al Lado De La Casa De Picasso Málaga, kunnen gasten het Málaga Museum bezoeken, gelegen op op 13 minuten loopafstand.Details weergeven+van
US$ 156 prijs per 1 nachtMeer informatieBekijk prijzen - Teatro Plaza Apartments
Teatro Plaza Apartments
Malaga Centro
Teatro Plaza Apartments Málaga hebben een welgelegen locatie op slechts 8 minuten lopen van het Museo Revello de Toro.Details weergeven+van
US$ 121 prijs per 1 nachtMeer informatieBekijk prijzen - Iyourbasics Lovely Studio Hinestrosa 23 Free Wifi&Ac
Iyourbasics Lovely Studio Hinestrosa 23 Free Wifi&Ac
Malaga Centro
Iyourbasics Lovely Studio Hinestrosa 23 Free Wifi&Ac Málaga van 30 m² biedt uitzicht op de stad en is binnen een korte wandeling van 9 minuten van het Museum Carmen Thyssen gelegen.Details weergeven+van
US$ 68 prijs per 1 nachtMeer informatieBekijk prijzen - New Merced Square Penthouse
New Merced Square Penthouse
Malaga Centro
New Merced Square Penthouse Málaga appartement van 55 m² is een geweldige verblijfsplaats in de wijk Malaga Centro van Málaga op ongeveer 20-minuten loopafstand van het Centrum voor Hedendaagse Kunst…Details weergeven+van
US$ 452 prijs per 1 nachtMeer informatieBekijk prijzen - Rooms And Suites Don Pepin La Merced
Rooms And Suites Don Pepin La Merced
Malaga Centro Makkelijk bereikbaar centrum - 300 m
Ideaal voor cultuurliefhebbers-
Centraal gelegen bij musea
-
Moderne kamers met TV
-
Dichtbij Gibralfaro uitzichtpunt
van
US$ 47 prijs per 1 nachtMeer informatieBekijk prijzen -
- Hostal Habitaciones & Suites Don Pepin
Hostal Habitaciones & Suites Don Pepin
Malaga Centro Dicht bij musea - 1,4 km
Ideaal voor gezinnen met tieners-
Toegang tot hot tub
-
Luxe familiekamers beschikbaar
-
Balkon in sommige kamers
van
US$ 62 prijs per 1 nachtMeer informatieBekijk prijzen -
Last-minute discounts for spontaneous travelers!
van
Ontgrendel deze beperkte aanbieding nu!
Bekijk prijzen